Тел.: (06141) 4-36-05

Чекаємо донорів щовівторка з 08.00 до 12.00 у відділенні Трансфузіологія КНП «Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ОРР ЗО

Наказом № 271 від 01.07.1964 р. було відкрито відділення переливання крові, що знаходиться у поліклінічному відділенні №1 на другому поверсі КНП «Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ОРР ЗО. З 2015 року завідувачем відділенням трансфузіології призначена Галич Юлія Сергіївна.

По об’єму заготівлі крові відділення відноситься до третьої категорії з об’ємом заготівлі 270 л. на рік.

Медпрацівники відділення проводять заготівлю донорської крові, переробку її на компоненти – еритроцити та плазму свіжозаморожену. З 2008 року у вівдділенні впроваджено мануальний плазмаферез. З 2017 року відділення підключене до обласного реєстру донорів, та осіб, яким заборонено виконувати донорські функції.

Відділення трансфузіології забезпечує якісний забір і переробку донорської крові та її компонентів для повноцінного забезпечення відділень лікарні, а при необхідності компоненти крові передаються хворим Оріхівського району, які знаходяться на лікуванні у КУ «ЗОКБ», ЗОР та КУ «ЗООД» ЗОР, згідно умов укладених договорів. Особливо це стосується відділень хірургічного, реанімаційного, терапевтичного профілю та пологового відділення.

Після обстеження зразків донорської крові на гемо трансмісивні інфекції (гепатит В, С, ВІЛ, сифілис) еритроцити та еритроцити в додатковому розчині підлягають видачі у відділення для гемотрансфузій. Донорська плазма підлягає карантинизаціії на протязі 180 діб, з повторним дообстеженням перед видачею у відділення. Карантинізація донорської плазми проводиться з метою підвищення інфекційної безпеки.

Спеціалісти відділення:

  • Завідувач відділенням трансфузіології – Галич Юлія Сергіївна
  • Старша сестра медична – Булава Віра Павлівна
  • Лікар лаборант – Грбань Наталія Олегівна
  • Сестра операційна – Голубова Олена Володимирівна
  • Сестра молодша медична – Стояк Світлана Вікторівна

Запрошуємо до співпраці донорів крові. Кваліфікований персонал, сучасне устаткування і одноразовий витратний матеріал гарантує нашим донорам максимальний комфорт і безпеку.

Усім донорам перед здачею крові надається сніданок (чай, печиво).