Благодійна допомога лікарні є внеском у найцінніше – наше здоров’я

На сьогодні майже кожен медичний заклад не може стабільно функціонувати без залучення позабюджетних коштів, отримання спонсорської та благодійної допомоги. Не є винятком і КНП «Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ОРР ЗО.

В нашій лікарні працюють прекрасні спеціалісти – лікарі вищого рівня і щоб вони могли надавати пацієнтам якісну медичну швидку допомогу доречно намагатися вдосконалити рівень лікарні всіма можливими способами. Нам потрібна Ваша фінансова підтримка, яка буде спрямована на поліпшення діагностики, лікування, харчування, умов перебування у медичному закладі мешканців нашого району і не тільки, тобто допомогу людям.

В умовах недостатнього фінансування, відсутності обов’язкового медичного страхування єдиною можливістю зберегти доступність та необхідні обсяги медичної допомоги є допомога громадян та організацій.

Потрібно пам’ятати, що благодійність це не завжди великі видимі звершення, а щоденна відкритість до найменших добрих справ.

Ви можете надати допомогу безпосередньо передавши в дар лікарні технічні засоби, медичні засоби, медичні апарати та господарські товари.

Хочеться щиро подякувати усім небайдужим, хто допомагав і продовжує допомагати КНП «Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ОРР ЗО у вирішенні поточних проблем, зміцненні матеріально-технічної бази та побажати міцного здоров’я та усіляких гараздів.