Ми чекаємо саме на Вас!

На сьогодні оснащеність новітньою медичною апаратурою та обсяг лікувально-діагностичних можливостей лікарні відповідають рівню сучасного багатопрофільного клінічного стаціонару лікарні інтенсивного лікування. Наш заклад знаходиться у мальовничому куточку міста Оріхів Оріхівського району Запорізької області, де є все, що необхідно для лікування, реабілітації.

Перевагою нашої лікарні серед інших медичних закладів Оріхівського району є ефективне лікування з індивідуальним підходом до кожного пацієнта у поєднанні з комфортом та гостинністю.

КНП «Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ОРР ЗО є самостійною лікувально-профілактичною медичною установою вторинного рівня в державній системі охорони здоров`я, метою діяльності якої є:

  • Забезпечення в повному обсязі надання вторинного рівня цілодобової та невідкладної кваліфікованої стаціонарної та якісної, своєчасної амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги населенню Оріхівського району Запорізької області.
  • Здійснення функцій методичного центру мережі структурних відділень лікарні та підрозділів загальної практики-сімейної медицини, ФАПів та ФП Оріхівського району,
  • Здійснення обліку хворих та дії щодо організації взаємодії з іншими закладами охорони здоров’я.

У КНП «Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ОРР ЗО про Ваше здоров’я професійно піклуватимуться досвідчені медпрацівники, до складу яких входять лікарі різного фаху, з яких 14 лікарів вищої категорії, 25 лікарів першої категорії та 148 молодших спеціалістів.

Згідно ранжирування Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості», Комунальному некомерційному підприємству «Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Оріхівської районної ради Запорізької області присвоєно звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!


Краще підприємство країни

Інформація про Комунальне некомерційне підприємство «Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Оріхівської районної ради Запорізької області