Дитяче відділення КНП «Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ОРР ЗО розташоване на території лікарні в двоповерховому корпусі на другому поверсі. Розраховане на 20 ліжок. У відділенні в 2013 році зроблений капітальний ремонт. Палати охайні, затишні.

Завідуюча дитячим відділенням лікарні

Коноваленко Лілія Олексіївна

лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії,

стаж роботи 43 роки.

Лікар-ординатор Шаповалова Надія Теофанівна – лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 32 роки.

З метою профілактики в дитячому відділенні КНП «Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ОРР ЗО проводиться обстеження матерів, які знаходяться по догляду за хворими дітьми: аналіз крові на RW і флюорографія.

В нашому відділенні також введений принцип підтримки грудного вигодовування, є наглядна агітація (стенди, плакати, санбюлетні), проводяться бесіди з матерями про доцільність та перевагу грудного вигодовування дітей 1 року життя.

У дитячому відділенні надається кваліфікована медична допомога дітям від 0 до 18-ти років за направленнями сімейних лікарів та лікарів поліклініки. Персонал відділення з відповідальністю відноситься до своїх професійних обов’язків, завжди ввічливі і з готовністю надають якісну медичну допомогу.

Поради лікаря-педіатра