Таранець Юлія Олександрівна

Таранець Юлія Олександрівна

Завідуюча відділенням
Кобелева Н.Н.

Кобелева Н.Н.

Старша медична сестра

Медична сестра

Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги працює з листопада 2013 року. До відділення приймаються пацієнти, яких доставлено бригадами швидкої медичної допомоги, за плановими направленнями лікарів лікувально-профілактичних закладів та пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою до лікувального закладу в порядку самозвернення. Усім пацієнтам у разі потреби, в умовах відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги цілодобово проводяться всі доступні лікувально-діагностичні дослідження із залученням, з консультативною метою, лікарів-фахівців відповідного профілю. Пацієнти, яких доставлено бригадами ШМД (швидкої медичної допомоги) з невідкладними станами негайно госпіталізуються до ВАІРТ (Відділення анестезіології і інтенсивної терапії), реанімаційні заходи проводяться в реанімаційній залі ВАІРТ черговим по відділенню лікарем-анестезіологом.

Дорослим та дітям медичну допомогу надають лікарі педіатри з 8.00 до 20.00 в будні дні, а в нічний час, вихідні та святкові дні – черговий лікар терапевт або педіатр (згідно графіку чергувань).

Черговий лікар терапевт або педіатр надає планову та невідкладну допомогу у відділенні невідкладної (екстреної) медичної допомоги, травматологічному, дитячому, інфекційному відділеннях та консультацію пацієнтам при необхідності у хірургічному, гінекологічному, пологовому, реанімаційному відділеннях у нічний час, вихідні та святкові дні, а також проводить обстеження на стан алкогольного та наркотичного оп’яніння. При необхідності черговий лікар залучає ургентних спеціалістів: лікаря отоларинголога, окуліста, невропатолога, лікаря УЗД, рентген лаборанта, доставка яких до лікувального закладу здійснюється санітарним транспортом посту невідкладної допомоги.

Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КНП «Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ОРР ЗО працює 24/7 та надає швидку та якісну кваліфіковану допомогу пацієнтам.