Одне з важливих місць в ритмічній роботі лікарні займає інформаційно-аналітичний відділ медичної статистики (ІАВ). Він являється структурним підрозділом КЗ «Оріхівська ЦРЛ» та підпорядковується головному лікареві лікарні.

ІАВ знайходиться на території лікарні в терпевтичному корпусі на другому поверсі, має два кабінети.

Головна мета відділу формування єдиної системи обліку та звітності медико-статистичної інформації, здійснення статистичного контролю за правильністю ведення затвердженої медичної статистичної документації, забезпечення достовірності данних, впровадження нових технологій обробки обліково-звітної документації, здійснення консультативної та організаційно-методичной допомоги відділенням лікарні. Важливою функцією підрозділу є формування звітів, надання їх до медичних закладів області.

За останні роки в роботу відділу введено нові програми стандартного математичного забезпечення «Медстат» та “МІС Медінфо Сервіс (Поліклініка та стаціонар)”, котрі дозволяють вести постійний моніторинг показників діяльності лікарні та відділень лікарні, складання статистичних звітів за місяць, квартал, рік.

ІАВ взаємодіє зі службам та підрозділами КЗ «Оріхівська ЦРЛ» , за межами закладу із працівниками Обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, КУ” ЗОКЛ ЗОР”, Центрами первинної медико санітарної допомоги Оріхівської міської ради, Комишуваської селищної ради та Преображенської сільської ради, Оріхівським відділом реєстрації актів цивільного стану.

У відділі працюють кваліфіковані спеціалісти з медичною та економічною освітою, які мають необхідний досвід роботи: лікар-статистик, 3 статистики медичних, програміст. Відділ оснащений комп’ютерною технікою, сучасними комп’ютерними програмами для обліку статистичної інформації та формування звітів, а також забезпечений мережею інтернет.

Режим роботи відділення :

08.00 – 16.00 понеділок – п’ятниця

субота, неділя – вихідний.

Контактний телефон: (06141) 4-46-11

Татарінцева Ніна Прокопівна

Татарінцева Ніна Прокопівна

Завідувач ІАВ

лікар терапевт вищої категорії, організатор охорони здоров'я вищої категорії

Ігнатенко Наталія Олександрівна

Ігнатенко Наталія Олександрівна

Статистик медичний
Тищенко Інна Миколаївна

Тищенко Інна Миколаївна

Статистик медичний