Гінекологічне відділення КНП «Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ОРР ЗО розташоване на 1 поверсі хірургічного корпусу лікарні, розраховане на 25 ліжок: 10 з яких денного перебування, 15 ліжок – цілодобового перебування. Гінекологічна допомога надається пацієнтам Оріхівського району цілодобово.

При госпіталізації в гінекологічне відділення всім хворим проводиться повне клініко-біологічне обстеження, обстеження на ВІЛ інфекцію, обстеження на інфекцію статевих шляхів, ультразвукове обстеження. Активно проводиться обстеження пацієнток з патологією шийки матки шляхом проведення цитологічного обстеження і проведення кольпоскопії.

Категорії хворих, яким проводиться лікування: хронічні запальні процеси придатків матки, патологія першого триместру вагітності, патологія шийки матки, патологія матки, хворі з аномальними матковими кровотечами, передпухлинні захворювання матки і придатків, захворювання зовнішніх статевих органів.

На базі гінекологічного відділення проводиться переривання вагітності до 12 тижнів як інструментальним методом, так і медикаментозне переривання шляхом проведення медикаментозного аборту.

Проводяться малі гінекологічні операції: роздільного вишкрібання порожнини матки, операції на зовнішніх статевих органах.

Як в плановому, так і в ургентному порядку, проводяться операції на придатках, при позаматковій вагітності, при розривах кіст, при гнійних процесах придатків. Активно впроваджуємо практику радіохвильового лікування шийки матки.

Завідувач Стояк Людмила Миколаївна

Cтарша медична сестра

Спеціалісти відділення приділяють максимум уваги нашим пацієнтам, оточуючи їх піклуванням та турботою, стандартами виконання своїх професійних обов’язків, про що свідчать записи в книзі відгуків пацієнтів.

Колектив відділення: